O nas

Serdecznie witamy i zapraszamy do współpracy. Jesteśmy firma zajmującą się produkcją najwyższej jakości gipsowych detali architektonicznych oraz sztukaterii elewacyjnej powlekanej masą cementowo żywiczną, które przekształcają niczym nie wyróżniające się wnętrze w wyjątkowe, stylowe miejsce.

Sztukateria nasza znakomicie współpracuje z trendami wystroju wnętrz, tworząc specyficzną , wyjątkową atmosferę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a naszym celem jest pełne usatysfakcjonowanie oraz wykonanie prac na najwyższym poziomie. Klienci wybierają naszą firmę, ponieważ wyróżnia nas profesjonalizm, wysoka jakość, elastyczność działania, oraz szybki czas realizacji.

Wieloletnie doświadczenie nabyte we współpracy z najlepszymi polskimi oraz zagranicznymi firmami , pozwalają nam na zaoferowanie Państwu usług na najwyższym poziomie. Zastosowanie najlepszej jakości materiałów do produkcji, profesjonalne technologie, czystość, staranność oraz dopracowanie każdego detalu owocuje otrzymaniem produktów, których tolerancja wymiarów nie przekracza 0,5%, dzięki czemu możemy jakością konkurować z zachodnimi producentami najwyższej jakości gipsowych sztukaterii.

Świadczymy także usługi w zakresie montażu sztukaterii, aranżacji i projektowania wnętrz, wykonania indywidualnych wzorów i realizacji wg projektów, starych detali oraz fotografii. Zajmujemy się również sztukaterią elewacyjną. Jest to sztukateria styropianowa pokryta masą cementowo żywiczną .Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z przykładową ofertą produktów, która jest jedynie częścią naszych możliwości, większość realizacji jest wykonywanych pod indywidualne zamówienia.

  • Koszyk jest pusty.